Antrajame kėlinyje atitrūkę septyniolikmečiai nepasigailėjo Dominikos Respublikos

Lietuvos U-17 vaikinų rinktinė (2-0) tęsia sėkmingą žygį Malagoje vykstančiame pasaulio čempionate.

Remigijaus Bardausko auklėtiniai antrajame grupės etapo mače 108:60 (28:22, 29:9, 28:18, 23:11) triuškinamai susitvarkė su Dominikos Respublika (1-1).

Pamatus pergalei lietuviai pasiklojo dar antrajame kėlinyje, po kurio atotrūkis tarp komandų tapo triuškinantis. Per likusį laiką varžovams jau nebepavyko rimčiau kabintis į rungtynes.

Grupės varžybas lietuviai užbaigs antradienį (liepos 5 d.) 19.30 val. prieš bendraamžius iš Japonijos. Pergalės atveju, į atkrintamąsias Lietuva žengtų iš pirmosios vietos, tad gautų sąlyginai silpnesnius priešininkus aštunfinalyje.

Mačo pradžia buvo rezultatyvi – per pirmą ketvirtį abi komandos iš viso pelnė 50 taškų, o priekyje po pirmųjų dešimties minučių 28:22 buvo lietuviai. Antrajame kėlinyje Lietuvos krepšininkai nurūko į priekį ir į pertrauką išėjo pirmaudami 57:31.

Trečiajame ketvirtyje mūsiškių pranašumas jau siekė 30 taškų – 72:42, o prieš paskutiniąsias dešimt minučių liko tik formalumai – 85:49. Galiausiai buvo pasiektas daugiau nei įtikinamas triumfas – 108:60.

Lietuva: Justas Stonkus 16, Petras Padegimas ir Deividas Žukauskas po 15, Augustas Navickas 13, Aleksas Bieliauskas 12, Ernestas Matulevičius 9, Vytautas Žygas 8.

Dominikos Respublika: Luisas Diazas 15, Maylonas Marte ir Jalenas Pichardo po 9, Danny Carbuccia 8, Ernesto Almonte 6.