Antroje mačo dalyje iniciatyvą perėmę alytiškiai pasidabino U15 čempionato bronzos medaliais

LIDL – MKL U15 vaikinų čempionato rungtynėse dėl 3-iosios vietos pergale džiaugėsi ir bronzos medaliais pasidabino šeimininkų Alytaus SRC ekipa. Vietinių sirgalių džiaugsmui Sigito Krukio auklėtiniai 79:68 (17:18, 14:14, 23:14, 25:22) įveikė Klaipėdos V. Knašiaus I ekipą.

Pirmuosius du kėlinius aikštėje virė lygi kova ir įpusėjus rungtynėms Mindaugo Bugio auklėtiniai turėjo minimalų pranašumą – 32:31.

Trečiojo kėlinio viduryje klaipėdiečiams pavyko įgyti šešių taškų pranašumą (43:37), tačiau tuomet iniciatyvą į savo rankas perėmė alytiškiai.

Dzūkai trečiąjį kėlinį užbaigė spurtu 17:3 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė aštuonių taškų persvarą – 54:46.

Likus šiek tiek daugiau nei trims minutėms iki mačo pabaigos, klaipėdiečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki septynių taškų (58:65), bet Adomo Stančiko tolimas metimas sugrąžino šeimininkams dviženklį pranašumą (68:58), o Knašiaus KM I dvikovos pabaigoje naudota pražangų taktika nepasiteisino ir alytiškiai šventė pergalę – 79:68.

Nugalėtojus į priekį vedė Saimonas Jeremičius, pelnęs 23 taškus, atkovojęs 6 ir perėmęs 5 kamuolius bei atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Jeremičiui puikiai talkino Martas Varanius. Ekipos kapitonas pelnė 21 tašką, atkovojo 8 bei perėmė 5 kamuolius.

Tarp klaipėdiečių išsiskyrė 17 taškų pelnęs bei 8 kamuolius atkovojęs Arnas Knystautas.

Alytaus SRC: S. Jeremičius 23 tšk. (8/17 dvit., 7/13 baud., 7 rez. perd., 5 per. kam.), M. Varanius 21 tšk. (8/16 dvit., 8 atk. kam., 5 per. kam.), A. Stančikas 10 tšk.

Knašiaus KM I: A. Knystautas 17 tšk. (8 atk. kam., 5 kld.), K. Keinys 15 tšk. (1/8 trit., 10 atk. kam.), A. Pilipavičius 11 tšk. (6 kld.).