Beveik pusšimtį taškų pelniusi J. Jocytė išvedė klaipėdietes į U14 finalą

Kaune paaiškėjo LIDL – MKL U14 mergaičių čempionato finalo dalyvės. Antrajame pusfinalyje Justės Jocytės vedama Klaipėdos V. Knašiaus KM ekipa 86:60 (28:11, 17:21, 18:13, 23:15) įveikė Utenos DSC ir žengė į turnyro finalą.

Finale laukia Kauno KM Žalgirio I ir Knašiaus KM akistata. Dėl trečiosios vietos uteniškės kausis su Panevėžio KKSC – KK Liepa mergaitėmis.

Pirmajame kėlinyje J. Jocytė vedė klaipėdietes į priekį bei padėjo susikrauti solidų pranašumą (28:11), kurį iki pertraukos Utenos DSC mergaitėmis šiek tiek pavyko apkarpyti – 32:45.

Po pertraukos darbo vėl ėmėsi J. Jocytė, kuri toliau žaidė fenomenaliai ir vėdė Dianos Anužienės auklėtines į priekį. Po trijų kėlinių uostamiesčio ekipa užtikrintai žengė finalo link – 63:45.

Lemiamame ketvirtyje Eglės Žygelytės auklėtinėms buvo pavykę priartėti (54:67), tačiau klaipėdietės nesutriko ir užtikrintai išsikovojo vietą finale – 86:60.

Fantastiškai rungtyniavusi J. Jocytė vos per 25 minutes pelnė 49 taškus, atkovojo 8 bei perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklydo ir blokavo 3 varžovių metimus.

Uteniškių gretose Evai Pernavaitei užteko 20 minučių, kad spėtų pelnyti 27 taškus bei atkovoti 7 kamuolius.

Knašiaus KM: J. Jocytė 49 (19/25 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 5 per. kam., 3 blk.), E. Budajeva 13, K. Budajeva 9 (3/22 dvit.).

Utenos DSC: E. Pernavaitė 27 (10/15 dvit.), G. Bartaškaitė 14 (5/20 dvit., 4/11 baud., 18 atk. kam., 6 rez. perd., 11 kld., 9 išpr. praž.), U. Steponėnaitė 9 (4/12 dvit., 9 atk. kam., 5 kld.).