Iki pertraukos reikalus sutvarkiusios žalgirietės – U14 finale

Kaune prasidėjo LIDL – MKL U14 mergaičių čempionato finalo ketverto kovos. Pirmajame pusfinalyje šeimininkių Kauno KM Žalgirio I ekipa 70:40 (25:6, 13:9, 22:14, 10:11) sutriuškino Panevėžio KKSC – KK Liepa mergaites ir užtikrintai žengė į turnyro finalą.

Finale žalgirietės susikaus su Klaipėdos V. Knašiaus ir Utenos DSC poros laimėtojomis.

Dvikovoje Linos Dambrauskaitės auklėtinės visus svarbiausius rungtynių reikalus spėjo išspręsti dar iki pertraukos, kai po dvidešimties minučių kovos jau triuškino panevėžietes – 38:15.

Po pertraukos Ilonos Rimšienės auklėtinėms nepavyko pakeisti vaizdo aikštėje ir po trijų ketvirčių kaunietės užtikrintai kontroliavo mačo eigą (60:29), o paskutinis mačo kėlinys tapo formalumu – 70:40.

Žalgirietės visų rungtynių metu dominavo po krepšiais bei užtikrintai laimėjo kovą dėl kamuolių – 70:51.

Dvigubus dublius nugalėtojoms surinko Eglė Kisarauskaitė ir Austėja Babraitis. Pirmoji kaunietėms pelnė 12 taškų bei atkovojo 11 kamuolių, o A. Babraitis surinko 10 taškų bei sugriebė 13 kamuolių.

Aukštaitijos ekipoje vienintelė dviženklį taškų skaičių surinko Gabija Jokubonytė. Panevėžietė pelnė 10 taškų bei atkovojo 8 kamuolius.

KM Žalgiris I: E. Kisarauskaitė 12 (11 atk. kam.), A. Babraitis 10 (13 atk. kam., 5 kld.), B. Bulotaitė (11 atk. kam.) ir M. Kisarauskaitė (3/10 dvit., 5 kld.) po 9.

Panevėžio KKSC: G. Jakubonytė 10 (8 atk. kam., 5 kld.), A. Rauckytė 8 (1/15 dvit., 6/20 baud., 9 atk. kam., 5 kld.), M. Mackevičiūtė 6.