Išrinkti „Manijos MKL“ Žvaigždžių dienos rungtynių treneriai

Išrinkti „Manijos MKL“ Žvaigždžių dienos rungtynių treneriai

2012 01 18 „Manijos Moksleivių krepšinio lyga“ (MKL) ir toliau tęsia tradiciją „Žvaigždžių dienos“ renginį organizuoti per Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro finalo ketvertą. Šįkart MKL „Žvaigždžių diena“ įvyks vasario 17 dieną Kaune, naujojoje „Žalgirio“ arenoje.

Balsavimą pradėję krepšinio mokyklų treneriai jau išrinko pirmuosius krepšininkius ir trenerius, kurie dalyvaus MKL „Žvaigždžių dienos“ Rytų-Vakarų komandų mūšyje. Krepšinio specialistai jau išrinko po keturis kiekvienos amžiaus grupės vaikinus ir merginas, vieną dalyvį pasirinks šventėje vadovausiantys treneriai, o vieną dalyvį išrinks „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ sirgaliai. Balsavimas jau rytoj prasidės MKL Facebook‘o puslapyje.

Jaunių kovoje Rytų rinktinei vadovaus vaikinų treneris Rolandas Penikas (Š.Marčiulionio KA) ir merginų trenerė Diliara Velišajeva (Vilniaus KM). Jų tiesioginiai oponentai bus ir Vakarų rinktinės vairininkais tapo vaikinų treneris Arūnas Visockas (A.Sabonio KC) ir merginų trenerė Birutė Zakienė (Kauno KM „Aisčiai“)

Jaunučių mūšiui Rytų pusėje diriguos vaikinų treneris Gintaras Razutis ir merginų trenerė Ina Revinskienė. G.Razutis dirba Š.Marčiulionio KA, o I.Revinskienė treniruoja Vilniaus KM mergaites. Vakarų rinktinei patarimus dalins vaikinų treneris Mindaugas Bugys ir merginų trenerė Gerda Čečkauskienė, kuri dirba Kėdainių sporto mokykloje. M.Bugys darbuojasi Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykloje.

Vaikų „Žvaigždžių dienos“ kėlinyje Rytų komandai diriguos berniukų treneris iš Alytaus Sigitas Krukis ir merginų trenerė Loreta Galdikienė iš Vilniaus KM. Vakarų rinktinei patarimus dalins berniukų treneris, V.Knašiaus KM specialistas Virgilijus Zakrys ir merginų trenerė Lina Dambrauskaitė-Sabaliauskienė iš Kauno KM „Aisčiai“.

Be tradicinių Rytų ir Vakarų komandų rungtynių susirinkusieji į „Žalgirio“ areną galės išvysti tritaškių metimų bei dėjimų konkursus. O taip pat tik Moksleivių lygoje išbandytos Karavano, Bauduko, Slalomo“ ir Vienas už visus, visi už vieną varžybos.

„Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ krepšininkai norintys dalyvauti įvairiose rungtyse ir konkursuose į Žvaigždžių dieną turi registruotis per savo krepšinio mokyklas.