Kėdainiuose vykusiame Vaikų mergaičių C II diviziono finalo ketverte nugalėjo šeimininkės (FOTO)

2012 04 02 Šį savaitgalį toliau tęsiasi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ finalo ketvertai. Kėdainiuose akis į akį stojo keturios geriausios Vaikų mergaičių C (gim. 1998 m. ir jaun.) krepšinio čempionato II diviziono komandos. Kėdainių sporto mokyklos komanda priėmė Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos krepšininkes, Rokiškio KKSC komandą ir Vilniaus krepšinio mokyklos III komandą.

Finalo ketverte visos dalyvės vieno rato principu sužaidė su likusiomis ekipomis.

Kaip ir Jaunučių merginų čempionato II diviziono finalo ketverte, taip ir čia, namų sienos padėjo. Kėdainių SM komanda iškovojo tris užtikrintas pergalės. Kėdainietės 52 taškų skirtumu 85:33 nugalėjo Vilniaus KM, 80:53 įveikė V.Knašiaus KM ir 62:51 palaužė Rokiškio KKSC.

Antroji vieta su dviem pergalėmis atiteko klaipėdietėms, trečią vietą užėmė Vilniaus krepšinio mokykla, o ketvirtos liko Rokiškio mergaitės.

„Visos pergalės nebuvo lengvos, jas reikėjo iškovoti sunkiu darbu, – po finalo ketverto sakė nugalėtojų treneris Tomas Stankevičius. – Visos mergaitės labai troško nugalėti, džiugu, kad mums pavyko. Sunkiausia buvo visus metus kryptingai dirbti, turėjome išsikėlę tikslus ir jų siekėme. Dabar norime sėkmingai pasirodyti I divizione. Iki jo mums liko Palangos barjeras, tačiau tikimės, kad mums pavyks.

Pirmąsias dvi vietas iškovojusios komandos gauna galimybę kovoti dėl medalių ir I divizione. Kėdainių SM ir V.Knašiaus KM komandos peržaidimuose kausis su 7-8 vietas I divizione užėmusiomis komandomis. Porų nugalėtojai rungtyniaus I diviziono atkrintamosiose varžybose.

Finalo ketverto nuotraukas galite peržiūrėti čia…