M.Kalnietis su globos namų auklėtiniais apsilankė Kauno ugniagesių centre

M.Kalnietis su globos namų auklėtiniais apsilankė Kauno ugniagesių centre

2012 03 21 „Manijos Moksleivių krepšinio lyga“ bei Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas pakvietė Kauno miesto globos namų auklėtinius apsilankyti šio miesto ugniagesių centre.
 
Kartu su vaikais gaisrinėje apsilankė ir Lietuvos rinktinės bei Kauno „Žalgirio“ atakų organizatorius Mantas Kalnietis. Krepšininkas vaikams papasakojo, kad nuo vaikystės svajojo tapti sportininku ir ši jo svajonė išsipildė. M. Kalnietis globos namų auklėtiniams siūlė tikėti savo svajonėmis ir visomis pastangomis stengtis jas išpildyti. M. Kalnietis jaunimui buvo gyvas pavyzdys, kaip svajonės ir sunkus darbas gali virsti realybe.  

Po trumpo pašnekesio tiek vaikai, tiek M. Kalnietis apsilankė Kauno ugniagesių centro patalpose. Visi galėjo stebėti, kokiomis sąlygomis dirba šalies gaisrininkai, kaip jie atlieka užduotis .Visu labiausiai domino, kaip jie nusileidžia gaisrininkų strypu iš antro aukšto į pirmą. Šią užduotį sėkmingai įvykdė ir Kauno globos namų auklėtiniai.  

Vaikai taip pat galėjo stebėti, kaip supjaustoma lengvoji mašina ir kaip gaisrininkai padeda į nelaimę patekusiems žmonėms.  

„Smagu, kad globos namų auklėtiniams galėjome sukurti mažą šventę“, – teigė Moksleivių krepšinio lygos direktorius Dainius Čiuprinskas. – Vaikai švytinčiomis akimis bendravo su „Žalgirio“ krepšininku M. Kalniečiu. Norėjome jaunimui parodyti, jog didelis troškimas gali leisti pasiekti savo svajones. Svarbu niekada nenuleisti rankų ir dirbti iš visos širdies. Mūsų žodžius vaikams patvirtino M. Kalnietis, kuris savo užsispyrimu ir darbu pasiekė, tai ko norėjo. Gal apsilankymas Kauno gaisrinėje paskatins vaikus siekti šios specialybės aukštumų“.  

Po apsilankymo ugniagesių centre, M. Kalnietis vaikams įteikė „Manijos“ dovanas, su jais fotografavosi ir dalino autografus.