MKL MĖNESIO RUNGTYNĖS: Alytiškiai privertė „saboniukus“ patirti pirmą nesėkmę (FOTO, 2 VIDEO)

2013 12 13 „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ rungtynėse užfiksuota staigmena. Jaunučių vaikinų B (gim. 1999 m.) krepšinio čempionate namuose žaidė Alytaus sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai MKL MĖNESIO rungtynėse 73:69 (19:21, 12:28, 17:11, 25:9) palaužė Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro „Radijas TAU“ komandą. Tai buvo pirmoji „saboniukų“ nesėkmė šiame sezone. Rungtynių pradžia kauniečiams nežadėjo nieko blogo. Ramūno Juškos auklėtiniai po pirmojo kėlinio pirmavo dviem taškais, o po dviejų jau aštuoniolikos taškų skirtumu. Tačiau Sigito Krukio vedami Alytaus SRC keturiolikmečiai nepasidavė. Po pusvalandžio kovos alytiškiai sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų, o per paskutines dešimt minučių smogė iš visų jėgų. Aikštės šeimininkai surakino varžovus savo gynyboje, patys sėkmingai žaidė puolime, kėlinį laimėjo 25:9 ir pasiekė pergalę 73:69. A.Sabonio krepšinio centro auklėtiniai laimėjo kovą po krepšiais (55/46), tačiau daug prasčiau metė dvitaškius (32%/50%). Nugalėtojus į priekį vedė Alytaus SRC komandos lyderis Grantas Vasiliauskas. Puolėjas pelnė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Dominykas Daugėla (12 atk. kam.), Martynas Pocevičius ir Haroldas Rokas surinko po 11 taškų. „Radijas TAU“ komandoje Elvis Juozaitis pelnė 18 taškų, atkovojo 18 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus. Lukas Uleckas pelnė 20 taškų. Per aštuonerias rungtynes pirmą nesėkmę patyrę „saboniukai“ ir toliau išlieka turnyro lentelės lyderiais. Šeštą pergalę iškovoję Alytaus SRC krepšininkai pakilo į antrąją vietą.  KOMENTARŲ VIDEO po rungtynių galite pasižiūrėti čia…