MKL MĖNESIO rungtynės: Vilniaus KM auklėtiniai nepaliko vilčių svečiams iš Kauno (2 VIDEO)

2014 02 16 „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ vasario MĖNESIO rungtynėse didesnės intrigos nebuvo. Jaunių vaikinų A (gi. 1996 m) krepšinio čempionate Vilniaus krepšinio mokyklos aštuoniolikmečiai 70:52 (26:19, 12:9, 22:6, 10:18) nepaliko vilčių Kauno krepšinio mokyklos „Perkūnas“ bendraamžiams. Septintą pergalę per trylika rungtynių iškovoję sostinės atstovai išliko šeštoje turnyro lentelės vietoje, o šeštą nesėkmę per keturiolika rungtynių patyrė „Perkūnas“ – „Vytrita“ komandos atstovai iš antrosios vietos nukrito į penktąją. Lygi kova šiose rungtynėse laikėsi tik pirmame rungtynių kėlinyje. Po dvidešimties minučių kovos aikštės šeimininkai Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtiniai pirmavo dešimties taškų skirtumu. Puikią gynybą pademonstravę vilniečiai, tiesiog, surišo rankas svečiams iš Kauno. Antrame kėlinyje vos devynis taškus pelnę „Perkūnas“ krepšininkai, trečiame kėlinyje įmetė dar mažiau – šešis taškus. Po pusvalandžio kovos komandas jau skyrė 26 taškai. Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Vilniaus KM treneris Gintautas Regina leido pasireikšti visiems registruotiems žaidėjams, o Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkai šiek tiek sumažino atsilikimą. Vilniaus krepšinio mokykla laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (39/31) bei atliko daugiau nei dvigubai rezultatyvių perdavimų (20/9). Kauniečiai šiame mače metė tik tris baudos metimus (3/3). „Mes išnaudojome savo privalumus, – „SportoTV.lt“ televizijai po mačo teigė nugalėtojų treneris G.Regina. – Pirmiausiai, išnaudojome savo aukštus žmones. Vyrai beveik įvykdė viską, ką buvome sutarę prieš rungtynes.  Daug ką lėmė gera gynyba. Mes nuo rungtynių vidurio pakeitėme gynybos taktiką, pradėjome gintis aikštės gynyba. Tai varžovams buvo nelabai paranku. Svarbus faktorius buvo motyvacija. Mes norėjome pasiekti revanšą, nes I rato rungtynėse Kaune buvo pralaimėję dviem taškais“. Išsamesnis trenerio G.Reginos VIDEO interviu čia: http://www.youtube.com/watch?v=I6DxNZRboMg
  Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 17 taškų surinkęs Laurynas Birutis. Penkiolikmetis vidurio puolėjas pataikė visus septynis mestus dvitaškius, o taip pat atkovojo 4 kamuolius ir blokavo 2 metimus. Lukas Žarskus įmetė 15 taškų, Margiris Normantas įmetė 9 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Regimantas Miniotas pelnė 8 taškus ir sugriebė 13 atšokusių kamuolių. „Perkūno“ komandoje 12 taškų įmetė Paulius Juozapavičius. Ekipos lyderis Tadas Žūtautas įmetė 11 taškų ir atkovojo 10 taškų. Stepas Butautas savo komandai pridėjo 8 taškus. Kitas rungtynes Vilniaus KM jaunieji krepšininkai žais  vasario 22 dieną su Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ ekipa, o kauniečiai vasario 23 dieną miesto derbyje priims Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ atstovus.

Visų rungtynių VIDEO įrašą galite peržiūrėti čia…

Nuotraukos autorystė: Vilniaus krepšinio mokykla