„Molten Moksleivių krepšinio lygos” metų treneriai – A.Visockas ir D.Velišajeva (FOTO, VIDEO)

„Molten Moksleivių krepšinio lygos” metų treneriai – A.Visockas ir D.Velišajeva (FOTO, VIDEO)

2011 12 18 „Manijos Moksleivių krepšinio lyga“ kiekvienais metais išrenka du geriausius metų trenerius. Visos MKL mokyklos balsuoja už geriausius vaikinų ir merginų ekipų specialistus. Balsų negalima skirti savo mokyklos treneriams. Šįkart „Molten MKL“  metų vaikinų treneriu tapo Arvydo Sabonio krepšinio centro specialistas Arūnas Visockas, o merginų trenere tapo Vilniaus krepšinio mokyklos specialistė Diliara Velišajeva.

„Aišku, malonu tas apdovanojimas. Smagu, kad pripažino. Tačiau tokio apdovanojimo nesureikšminu, – teigė geriausias metų treneris A.Visockas. – „Manijos Moksleivių krepšinio lygoje“ tikrai yra daug gerų trenerių, kurie dirba jau daugybę metų. Čia viską lemia komandos pasiekti rezultatai“.

45–erių metų A. Visockas praėjusiame sezone „Manijos MKL“  čempionate iškovojo du aukso medalius. Su A. Sabonio KC komanda jis laimėjo ne tik 17-mečių pirmenybes, tačiau ir metais vyresnių – 18-mečių – vaikinų čempionatą. Šis rezultatas unikalus tuo, kad pasiektas pirmąjį kartą MKL istorijoje, kai ta pati komanda laimi 1-ąją vietą savo amžiaus ir metais vyresnių čempionatuose.

„Jeigu žiūrėtume iš sportinės pusės, tai buvo fantastiniai metai. Su 1994 metais gimusių vaikinų komanda dirbu nuo pat pirmos klasės. Visą laiką sau kėliau tikslą  kuo geriau pasirodyti tarp metais vyresnių vaikinų. Kai laimi savo amžiaus čempionatą, tada jau galvoji ir apie kitus. Kai praėjusiame sezone laimėjome Jaunių vaikinų A (gim. 1993 metais) pirmenybes, tai matyt, buvo aukščiausias pasiekimas, kurį galima pasiekti. Abu praėjusio sezono aukso medaliai buvo sunkiai pasiekti. Tai – dešimties metų darbas, ilgas procesas. Tačiau mes žingsnis po žingsnio link to ėjome“, – pasakojo A.Visockas.

Antras vaikinų trenerio rinkimuose liko Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos treneris Mindaugas Bugys, o trečias buvo kitas A.Sabonio KC specialistas Darius Sirtautas.

Geriausia metų “Molten MKL” merginų trenere tapusi Diliara Velišajeva sau už nugaros paliko Kauno krepšinio mokyklos “Aisčiai” trenerę Birutę Jankauskienę ir Klaipėdos V.Knašiaus mokyklos trenerę Ramunę Kumpienę.

“Tikrai nesiti kėjau laimėti. Lygoje yra daug gerų trenerių, – kalba geriausia metų merginų trenerė D.Velišajeva. – 2011 metai man nebuvo kažkuo išskirtiniai. Manau, padarėme ką turėjome. Neturėjau tikslo nugalėti. Džiaugiuosi, kad gavau šansą treniruoti Lietuvos jaunučių rinktinę“.

Praėjusiame sezone D.Velišajeva su Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinėmis laimėjo Jaunių merginų krepšinio čempionatą (gim. 1995/96 metais), o pačiai trenerei buvo patikėta vasarą treniruoti šalies šešiolikmečių merginų rinktinę.

Praėjusiais metais analogiškuose rinkimuose triumfavo Kazys Maksvytis ir B.Jankauskienė.

Nuotraukas iš apdovanojimų ceremonijos galite pamatyti čia…

Video iš apdovanojimų ceremonijos galite pamatyti čia…