Sausio mėnesį lygos geriausiems bus išdalinti pirmieji apdovanojimai

Sausio mėnesį lygos geriausiems bus išdalinti pirmieji apdovanojimai

Dar visai neseniai decentralizuota Lietuvos moksleivių krepšinio lyga pristatė pirmąsias naujoves, kurios įneš teigiamo impulso vaikų krepšinyje. Nuo 2022 metų bus skelbiami geriausiųjų penketai, renkamos „Mėnesio žvaigždės” bei karščiausios komandos.

„Nors sezonas jau juda link pusiaukelės, manome, kad dar nevėlu įvesti įvairias žaidėjų pagerbimo, įvertinimo ir paskatinimo akcijas. Kiekviena lyga privalo žinoti savo lyderius, ryškiausius žaidėjus ir juos pristatyti kaip mūsų sporto organizacijos pavyzdžius ir ambasadorius. Aišku, vaikų krepšinis ne visada susideda iš statistikos ar kitų rodiklių, kurie atsispindi protokoluose, bet lyderius, arba asmenybes, kurios rodo aukštus rezultatus privalome įvertinti ir parodyti kuo platesnei visuomenei” – apie būsimas integracijas kalbėjo naujasis moksleivių krepšinio vadovas Petras Aleksonis.

Naujų metų pradžioje bus paskelbti pirmieji simboliniai penketai vaikinų bei merginų grupėse. Kiekvieną mėnesį bus pristatyti trys simboliniai penketai iš šių čempionatų – vaikinų U13-U15,  U16-U18 bei merginų U14-U18.

Šiose čempionatų kategorijose bus renkamos ir „Mėnesio žvaigždės”.

Lietuvos moksleivių krepšinio lyga taip pat yra numačiusi išrinkti ir paskatinti tris karščiausias mėnesio komandas. Į šį titulą gali pretenduoti visos MKL komandos, kurios pasižymės krepšinio aikštelėje ir/arba šalia jos sporto, vadybos, socialinių projektų arba gerųjų pavyzdžių sferose.

Naujais MKL komunikacijos vadovas Rytis Rinkevičius teigė – „Komanda pretenduojanti į šią nominaciją privalo būti veržli, socialiai atsakinga, turinti unikalumą ir kitus teigiamus pavyzdinius rezultatus krepšinio aikštelėje ir šalia jos. Šioje kategorijoje bus įtraukta ir visuomenė, kuri galės prisidėti prie „Karščiausios mėnesio komandos” išrinkimo. Gale mėnesio bus pateikti pretendentai į šių kategorijų nominacijas, už kurias bus galima balsuoti MKL Facebook platformoje”.

Nepamirštos bus ir B divizionuose rungtyniaujančios komandos, žaidėjai bei treneriai. Šiuose čempionatuose planuojama rinkti sezono simbolines rinktines bei išrinkti labiausiai pasižymėjusį jaunimą.