Vyriausiųjų merginų čempionate nugalėjo Vilniaus KM krepšininkės (FOTO, VIDEO)

2012 04 28 Šį savaitgalį toliau tęsiasi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ finalo ketvertai. Panevėžyje susigrūmė keturios geriausios Jaunių (gim. 1994/95 m.) merginų krepšinio čempionato „Manija“ komandos.

Nugalėtojomis tapo ir aukso medalius iškovojo Vilniaus krepšinio mokyklos II komanda „Jaunieji talentai”. Visą sezoną sėkmingai rungtyniavusios Diliaros Velišajevos auklėtinės neklupo ir finalo ketverte.

Pusfinalyje vilnietės 79:43 įveikė „Saulė-Šiauliai-Corny” krepšininkes, o finale 90:40 nepaliko vilčių Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai” merginoms.

Finale Vilniaus KM auklėtinės visas problemas išsprendė jau pirmame rungtynių kėlinyje, kurį laimėjo dvidešimties taškų skirtumu (28:8). Ir nors antrame ketvirtyje komandos kovojo lygiai, tačiau trečią kėlinį vėl triuškinamai (25:6) laimėjusios sostinės krepšininkės šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose po 18 taškų pelnė Dalia Belickaitė ir Austėja Širšinaitytė. 13 įmetė Daugilė Šarauskaitė. Aurelija Putramentaitė pelnė 4 taškus, tačiau po krepšiais sugriebė 17 atšokusių kamuolių.

Kauno KM „Aisčiai” komandoje 17 taškų pelnė Šarūnė Melinauskaitė, tačiau jai trūko didesnio komandos draugių indėlio.

Mažajame finale „Saulė-Šiauliai-Corny” krepšininkės po atkaklios kovos 74:73 palaužė Panevėžio KKSC I-KK Liepa ekipą.

Šiaulietėms pergalę lėmė taiklūs Ritos Poškaitės baudų metimai, o paskutinė Panevėžio ataka buvo netiksli.

Nugalėtojų gretose 37 taškus surinko Ieva Kazlauskaitė. 17 pridėjo Agnė Gailiūtė, 12 – Greta Viskontaitė.

Panevėžio KKSC I-KK Liepa gretose po 19 taškų surinko Laura Želnytė ir Kamilė Kasačiūnaitė.

Panevėžietės pirmąją dieną, pusfinalyje, 64:75 nusileido „Aistėms“.

Finalo ketverto FOTO galite pamatyti čia…
Finalo ketverto VIDEO galite pažiūrėti čia…